Gezocht: leverancier SaaS-applicatie voor het roosterproces

De Universiteit Leiden heeft behoefte aan een passende ondersteunde SaaS-applicatie voor het roosterproces van de universiteit met het gebruikersperspectief als uitgangspunt en voldoende opties voor facultaire differentiatie. De volgende zaken zijn gewenst:
De Universiteit Leiden heeft zeven faculteiten in het alfa-, bèta- en gammadomein, is gevestigd in Leiden en Den Haag en heeft circa 7.100 medewerkers en circa 31.000 studenten.
Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van een Overeenkomst met één Inschrijver. De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van vijf jaar. Na deze initiële looptijd bestaat voor Opdrachtgever eenzijdig de mogelijkheid de Overeenkomst tweemaal te verlengen met een periode van twee jaar.
Is dit een klus voor u? Dan helpen wij u graag deze opdracht binnen te halen! Bekijk de totale aanbesteding op TenderNed of ga met ons in gesprek om deze opdracht binnen te halen.
De overheid is continu op zoek naar partners om Nederland nog schoner, veiliger en innovatiever te maken. Wij speuren door de stapel en pikken er wekelijks de mooiste opdrachten uit. Iets voor u? Neem contact op en ontmoet ons winnende team.
Stille kracht. Laat echter in alles merken dat ze er is. Is gezegend met de gave om structuur aan te brengen en brengt hiermee projecten tot leven.
Meer weten? 06 15 42 76 78 eva@corusadvies.nl