Doorgaan naar content
Doorgaan naar content
Corus

Gezocht: Leasefietsen voor het Rijk

Doel en context

Het Rijk wil als werkgever het gebruik van de fiets door medewerkers stimuleren gezien vanuit vitaliteit van de medewerker maar ook aantrekkelijk werkgeverschap. Als medewerkers vaker de fiets gebruiken, kunnen we het OV en de autowegen ontlasten. Ook draagt dit bij aan de doelstelling van het kabinet om de CO2-uitstoot van zakelijk verkeer in 2030 met de helft te hebben verminderd ten opzichte van 2016.

Scope van de opdracht

De volgende diensten behoren tot de scope van de Opdracht:

  • Het leveren van een viertal type fietsen: Elektrische fietsen, Speed pedelecs, Stadsfietsen en Sportfietsen.

  • Het repareren en onderhouden van de geleverde fietsen.

  • Het faciliteren van de aanvraag van een leasefiets door medewerkers van de Deelnemers. In eerste instantie betreft dit het beschikbaar stellen van een aanvraagmodule.

  • De administratieve afhandeling van de bij de geleverde fietsen behorende Leaseovereenkomsten.

  • De oplevering van rapportages en de afwikkeling van vragen van Opdrachtgever en medewerkers van de Deelnemers.

De Overeenkomst geldt voor een periode van 4 jaar en 3 maanden. De eerste 3 maanden van de Overeenkomst gelden als implementatiefase.

Maatschappelijke impact

Door te investeren in de leasefiets draagt de overheid direct bij aan een duurzamere en gezondere samenleving. Deze regeling stimuleert werknemers om de fiets te pakken, wat hun vitaliteit en welzijn verhoogt. Daarnaast is het een concrete manier om de CO2-uitstoot te verminderen en de duurzaamheidsdoelstellingen van het Rijk te halen, waarmee jullie een tastbare bijdrage leveren aan een groenere toekomst voor iedereen.

Is dit een klus voor jullie? Dan helpen wij graag deze opdracht binnen te halen! Bekijk de totale aanbesteding op TenderNed of ga met ons in gesprek om deze opdracht binnen te halen.

Interessante aanbestedingen

De overheid is continu op zoek naar partners om Nederland nog schoner, veiliger en innovatiever te maken. Wij speuren door de stapel en pikken er wekelijks de mooiste opdrachten uit. Zit er iets tussen? Neem contact op en ontmoet ons winnende team. 

Zie ook

Gezocht: Global mobility TenneT

Global mobility TenneT
Lees meer